Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše dotazy

Pokud budete chtít odepsat na osobní emailovou adresu,napište jí prosím do komentáře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jan Kučera,kucjan@seznam.cz - Dotaz na parkování autobusu

Vážený pane, chystáme na Váš pochod autobusový zájezd z Litvínova. Jak se dostaneme na start a kde je možné parkování autobusu v době čekání na turisty,kteří půjdou pěšky.?

Petr Kožíšek - vedoucí akce - Re: Dotaz na parkování autobusu

Dobrý den,
start a cíl je v kulturním domě v Kamenickém Šenově. Předpokládám, že přijedete ze strany od Děčína, takže kulturní dům je hned na začátku Kamenického Šenova po levé straně. U kulturního domu je parkoviště, ale zde bych nedoporučoval parkovat, protože kolem celého kulturního domu jsou vždy zaparkovaná auta a autobus by zde překážel. Doporučuji autobus zaparkovat na parkovišti firmy Preciosa-Lustry, které je cca 200m od kulturního domu. Zde na Vás autobus může v pohodě počkat. Těšíme se na účast:-)

Kožíšek Bohumil - Tchan hl pořadatele

Jsem mnohaletý účastník jak starého tak i nového pořadu kvetoucí měsíčnice a musímakonstatovat, že to je lépe organizované, ale nebyly takové podmínky!
Jetps jsem měl nemoc hranicíci se smrtí, ale v ústí nad labem mne dostali do života dne 2.6.2016.Proto se ptám, jal to dopadlo-Info zašlete na adresu: kozichbohumil@seznam.cz.Děkuji

Vaisovi - Poděkování

Dobrý den, jeli jsme trasy 56 i 75 km. Mnohokrát děkujeme za skvělé trasy i organizaci. Absolvovali jsme poprvé, určitě ne naposledy. Příští rok 2017 tedy nashledanou.

lukáš procházka - ještě jedna otázka

a ještě prosím když mi je 13 tak můžu jet v poho 38km? jesly není nějaaká dětská trať?

Mirek - Planky tras

Dobry den.
Kde je možné stáhnout si planky pěších tras,zejména 55-ky?GO

Petr Kožíšek - Re: Planky tras

Dobrý den,
na stránkách rozklikněte rubriku "Chci se zúčastnit", po otevření najeďte až dolů, kde jsou vypsány jednotlivé trasy. Po kliknutí na požadovanou trasu se Vám rozbalí celý detailní popis i s odkazem na stažení mapky.

lukáš procházka - čas

prosím v kolik začíná celá ta akce

Petr Kožíšek - Re: čas

Akce začíná v 6.00 hod. prezentací 55km pěší trasy. Ostatní trasy mají prezentaci od 8.00 - 10.00 hod. Jednotlivé časy jsou k dispozici na těchto stránkách v rubrice Chci ce zúčastnit. Tam jsou uvedeny detailně všechny potřebné informace.

Pavluša - Lze se zůčastnit i s kočárkem?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,jestli je ňáká trasa přizpůsobená kočárku? Jestli ano,tak která?
Děkuji

e-mail:pudlpudl@seznam.cz

Zuzka - Cyklotrasa 38

Dobrý den, mohli byste mi prosím poskytnout mapu pro cyklotrasu 38? Chtěla bych se připojit i s dcerou (v cyklovozíku) a ráda bych měla představu, co nás čeká :-) Děkuji Zuzka

Petr Kožíšek - Re: Cyklotrasa 38

Dobrý den, bohužel mapu ještě nemám . Ke stažení budou na internetu cca koncem března. Zatím Vám mohu poskytnout pouze textový popis:
38 km – Hraniční třicetosmička
Kamenický Šenov – po silnici č.13 Panská skála – cyklostezka č.211 Polevsko, Kytlice – cyklostezka č.21 Hraniční rybník – cyklostezka č.3013 k rozcestí s červenou značkou – po červené značce k rozc. Pod malou Tisovou – cyklostezka č.211 Krásné Pole – po silnici směr Křížový buk – po hl.silnici č.263 dolů až k odbočce vlevo k rezervaci měsíčnice - po lesní silnici rozc. u rezervace měsíčnice – zelená pozn. stezka rezervace měsíčnice – Křížový buk – po silnici Mlýny – cyklostezka č.21 Pustý zámek – Horní Kamenice – po silnici č.13(E442) Kamenický Šenov

Ivan Kranyš - Trasa 75km pro Garmin

Dobrý den,

neměl by jste někde ke stažení trasu 75km v bodech GPX?

Díky a s pozdravem

Ivan

ivankranys@seznam.cz

Ivan - Re: Trasa 75km pro Garmin

Tak pokud by si to někdo chtěl projet, tak trasu stáhne zde: http://connect.garmin.com/activity/501607687

Petr Starý - I na Wikipedii

Po loňském ročníku jsem vytvořil heslo o pochodu i na české verzi Wikipedie. Rozšiřování už nechám na pořadatelském štábu.

Pavluša - A Co psy?

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli se můžu akce zúčastnit i se psem?
A popřípadě, jestli mi ho vezmou do autobusu.
Děkuji Pavluša

Petr Kožíšek - Re: A Co psy?

Dobrý den, určitě můžete svého pejska vzít. Pokud jej přihlásíte na prezentaci, dostane i diplom:-)

Pavluša - Re: Re: A Co psy?

Děkuji

Zdena - kvete

Dnes jsme se byli podívat, je v plném květu a pomalu začíná odkvétat, řekla bych, že do týdne je po ní.

Petr Kožíšek - Re: kvete

Bohužel to je příroda a teplá zima nám kvetoucí měsíčnici trošku urychlila, takže termín akce je každým rokem tak trošku sázka do loterie. Tak snad tam aspoň pár květů do 17.5. zbyde:-)